доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Суші без рибки або вегетаріанське диво

25 Вересень

Дари природи в японській кухні використовуються давно. Рибальство в Японії як острівній державі звісно було головним способом здобутку харчування, проте ніяким чином не поступалось збиральництву, що дозволило збагатити рецептуру суші такими продуктами як огірок, лотос, авокадо, різноманітні гриби та інше. Але чи поступаються такі суші смаковими якостями перед рибними ролами? З впевненістю можемо сказати, що ні. Адже роли без риби – це не лише вегетаріанський різновид суші, але й можливість розширення меж своїх смаків. Тому замовлення на доставку суші приходять дуже різноманітні! Бо ми знаємо чим ж можна НЕ замінити рибку, а урізноманітнити смакові якості суші.

Гриби шиітаке

вегетеріанські суші

Це універсальний продукт у японській кухні, що в останні роки швидко захопив головні прилавки магазинів по всій Європі. Вирощується на дереві шиі, від чого й походить назва. Використання його у вегетаріанських суші як провідного компонента цілком зрозуміле, адже його злегка гоструватий смак приємний аромат чудово гармоніює рисом. Поруч з тим, особливість саме цих грибів полягає у тому, що вони з легкістю можуть поєднуватись х іншими продуктами, при цьому не заглушуючи їх своїми смаковими якостями та ароматом. Тому це ідеальний продукт для багатокомпонентних вегетаріанських суші.

Водорості та овочі

суші з вакаме

Використання овочів та різноманітних водоростей – звична річ для держави, яка з одного боку омивається морем, а з іншого – океаном. Звісно, у нас таке морське різноманіття флори навряд чи освоїться повною мірою. Тим паче, суші у Львові, де знайти свіжі японські водорості доволі складно. Проте звісно, головний інгредієнт з цього продукту побутує як у нас, так і по всьому світу – це листки з різаного та висушеного норі. Звісно, цей інгредієнт застосовується у різних видах суші, але саме в вегетаріанських ролах, за відсутності яскравої за смаком риби, вони мають більшу можливість вираження своїх смакових якостей. І це відкриває їхню справжню смакову гармонію у поєднанні з овочами, такими як огірок, авокадо та багато інших.

Сирні суші

сирні роли

Ось це вже чистий продукт минулого століття. Саме в Америці, штаті Філадельфія, було вперше приготовано цей вид суші. Від того часу популярність сирних ролів лише зросла, а його варіації переросли у справжні витвори кулінарного мистецтва. Не минулося й використання смакових властивостей сиру для приготування вегетеріанських ролів. Широта асортименту використовуваних сирів просто вражає: від такого знайомого нам плавленого сиру до витончених крем-сирів та сиру фета. Розуміючи популярність такого виду суші, ми не змогли не внести його у наше меню та поекспериментувати з рецептурою. Тому якщо бажаєте відчути щось нове, незвичне але надзвичайно ніжне – замовляйте доставку суші у Львові просто зараз!

І пам’ятайте: їсти суші без рибки – це не означає бути вегетаріанцем, а лише поціновувачем різноманіття смаку улюбленої страви!