доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

ТОП-5 видів суші за версією українців

17 Вересень

Японська кухня, яка стрімко увірвалась на ресторанний ринок, принесла сучасним українцям нову культурну традицію – любов до суші. З кожним роком ця прихильність лише зростає, що сприяє утворенню цілого культу поціновувачів цієї страви. Сьогодні нараховується декілька десятків ресторанів та служб доставки суші у Львові. Неймовірних розмірів пропозиція стала наслідком на великий попит щодо цієї екзотичної й, на сьогоднішній день, доволі доступної страви. Саме цей попит дозволив нам створити власний ТОП ролів-лідерів, який заволодів серцями українців.

5. Будь-які суші з грибами Шиітакі

суші з грибами шиїтаке

«Мені оці з грибами Шиітакі» - нерідкісна фраза, яку тепер часто можна почути при замовленні суші. Інші компоненти страви відходять на інше місце, адже віднедавна ці «імператорські гриби» або «гриби-женьшень» стали провідним трендом серед гурманів світу. Хоч ці гриби не входять в класичний список інгредієнтів для суші, але впевнено виводить своєю наявністю будь-який вид ролів, у склад якого входить.

4. Хосомакі

хосомаки суши

Це справді класичний вид суші. Хочете зрозуміти, який вид суші Вам подобається взагалі? Замовте кілька видів хосомакі. Це невеличкі роли, який складається з трьох інгредієнтів, два з яких є стабільно незмінними – рис та листок норі. Тунець, лосось, вугор, або й огірок – це ті компоненти, які допоможуть Вам розкрити для себе суші у вигляді ролів хосомакі. Все ж багато людей в Україні полюбляє просту класику, та й  ціна цих ролів доволі лояльна, що виводить їх на четверту сходинку захоплень українців.

3. Вегетеріанські суші

вгетерианські суші

Чи можна назвати це особливим різновидом ролів? Напевне що ні. Але велика популярність вегетаріанської культури в Україні сприяла тому, що доставка вегетаріанських суші складає близька 20% від загального числа. І це не дивно, адже експерименти зі смаками цього, здавалося б традиційного, блюда – суші – просто вражають. Для прикладу, різноманітні сирні роли розкривають нове багатство смаків класичних рецептів. Не куштували? Спробуйте, адже цей тренд добрався і до нашого меню!

2. Каліфорнія

каліфорнія суші

Вже традиційно цей класичний, хоч і не японський вид ролів займає найвищі позиції всіх рейтингів світу. Суші «навиворіт» - це неповторної ніжності сир з ідентичною назвою, класично лосось, а також неймовірно приваблива ікра масаго вже багато десятиліть турбують душі українських гурманів.

1.Філадельфія

Ввійшовши у світову традицію виготовлення суші, роли Філадельфія не залишали лідерських позицій серед споживачів та найбільших поціновувачів. Саме тому ці роли мають величезну кількість різновидів, адже кожен майстер суші хоче вкласти своє звучання у провідну мелодію цих ролів. Тому ось воно 1 місце – суші Філадельфія.

Чи знаємо ми як зміняться вподобання українців? Ні. Але головне наше правило – йти у ногу із кулінарним часом, тому замовити доставку суші по Львову Ви зможете просто зараз, бо всі перераховані вище роли знайдете на нашому сайті. І хоча смаки українців змінюються із кожним роком, традиційно перші позиції залишаються за ролами, які поєднують у собі класику японського стилю та подих сучасного світу.