доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

10 Лютий

Суші завжди в моді, їх їдять з величезним задоволенням і насолоджуються все новими й новими варіаціями смаків. Однак прогрес не стоїть на місці, а досвідчені кухарі й навіть пекарі дивують і тішать смачними й незвичайними фуд-трендами в світі азіатської кухні.

Детальніше
21 Січень

Оскільки японська кухня в усьому світі вважається здоровою, корисною і смачною, з'явилося таке поняття, як дієта на ролах, яку легко поєднувати з суші доставкою. У Львові або будь-якому іншому місті України дівчата завжди прагнуть бути неповторними, то ж давайте дізнаємось, як смачні суші допоможуть стати ще чарівнішими.

Детальніше
24 Грудень

Замовляючи суші у Львові, варто не забувати й про соуси, адже саме від них залежить, якими фарбами заграє нова страва: чи буде вона солодкуватою, трохи кислою або ж пікантно гострою. Давайте дізнаємося, які соуси ідеально підходять для японської кухні.

Детальніше
24 Грудень

Суші, роли, маки, сусі… Як тільки не називають цих екзотичних равликів японської кухні через їх різноманітність. Проте суть не в назві. Суші - це не просто одна зі страв японської кухні! Це справжня візитна картка країни і всього Сходу, яка впродовж останнього десятиліття стала особливо популярною по всьому світу. Та чи корисними є суші, зокрема для нас, простих українців, які так цінують борщ із часником!?) Спробуємо з’ясувати.

Детальніше
25 Вересень

Роли без риби – це не лише вегетаріанський різновид суші, але й можливість розширення меж своїх смаків. Сучасний тренд, який ви неодмінно заціните!

Детальніше
25 Вересень

У стандартній європейські традиції столових предметів є безліч: для м’яса, риби, птиці, морепродуктів, салатів та ін. Натомість традиція Східної Азії полягає у використанні лише одного прибору – паличок. Але чому суші їдять лише паличками?

Детальніше