доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

10 Серпень

Перш ніж замовити суші у Львові додому для сім'ї або великої компанії, варто подумати, з якого посуду потрібно їсти їх, щоб відчути повністю справжній дух японських традицій.

Детальніше
10 Серпень

Сьогодні суші вважаються найпопулярнішою стравою на планеті Земля, а тому не дивно, що безліч кухарів намагаються створити цікаві, незвичайні й часто навіть відразливі їх варіанти. Замовляючи смачні суші у Львові, приділіть кілька хвилин і познайомтеся з незвичайними варіаціями цієї страви, які можна зустріти у всьому світі.

Детальніше
10 Серпень

Сьогодні суші у Львові стали такими популярними, що їх замовляють щодня і ласують із задоволенням. Однак вони не тільки в Україні займають пальму першості за, але й у всьому світі. А тому ми розповімо кілька цікавих фактів про цю улюблену страву.

Детальніше
10 Серпень

Суші і роли є найпопулярнішими стравами азіатської кухні. А тому не дивно, що доставка суші у Львові така популярна. Однак чи знаєте Ви про те, що існує безліч міфів щодо суші, в які багато хто вірить донині, та які насправді не є правдивими? 

Детальніше
10 Лютий

Суші завжди в моді, їх їдять з величезним задоволенням і насолоджуються все новими й новими варіаціями смаків. Однак прогрес не стоїть на місці, а досвідчені кухарі й навіть пекарі дивують і тішать смачними й незвичайними фуд-трендами в світі азіатської кухні.

Детальніше
21 Січень

Оскільки японська кухня в усьому світі вважається здоровою, корисною і смачною, з'явилося таке поняття, як дієта на ролах, яку легко поєднувати з суші доставкою. У Львові або будь-якому іншому місті України дівчата завжди прагнуть бути неповторними, то ж давайте дізнаємось, як смачні суші допоможуть стати ще чарівнішими.

Детальніше