доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

30 Грудень

Доставка суші у Львові була б неможлива без традиційних рецептів приготування, що прийшли до нас з Японії. Зокрема, без оцту на основі рисового грибка, що життєво необхідний для сусі та ролів.

Детальніше
30 Грудень

Замовляючи суші у Львові, ми отримуємо смачні, красиво оформлені страви, й рідко замислюємося над тим, як саме вони були приготовані. Сьогодні ми розповімо про головний інструмент на японській кухні - ножі, які мають таке саме значення, як меч у самурая.

Детальніше
03 Грудень

Замовляючи роли у Львові, ми звикли додавати до суші соєвий соус, трохи імбиру та невелику кількість васабі. Однак, чим насправді є ця зелена приправа, де та як вона вперше з'явилася?

Детальніше
23 Вересень

Вибираючи доставку ролів у Львові, ми рідко замислюємося над тим, скільки ж їжі споживаємо і яка її калорійність. Тому ми розкриємо таємницю і розповімо про це на прикладі всіма улюбленої Філадельфії.

Детальніше
23 Вересень

Сьогодні кожен може замовити роли у Львові, а також спробувати приготувати їх своїми руками. Для цього потрібно знати все про начинки, розуміти, якими вони можуть бути і з чим їх поєднувати.

Детальніше
01 Вересень

Перш ніж замовити суші у Львові додому для сім'ї або великої компанії, варто подумати, з якого посуду потрібно їсти їх, щоб відчути повністю справжній дух японських традицій.

Детальніше