доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Блог

23 Вересень

Вибираючи доставку ролів у Львові, ми рідко замислюємося над тим, скільки ж їжі споживаємо і яка її калорійність. Тому ми розкриємо таємницю і розповімо про це на прикладі всіма улюбленої Філадельфії.

Детальніше
23 Вересень

Сьогодні кожен може замовити роли у Львові, а також спробувати приготувати їх своїми руками. Для цього потрібно знати все про начинки, розуміти, якими вони можуть бути і з чим їх поєднувати.

Детальніше
01 Вересень

Перш ніж замовити суші у Львові додому для сім'ї або великої компанії, варто подумати, з якого посуду потрібно їсти їх, щоб відчути повністю справжній дух японських традицій.

Детальніше
31 Серпень

Сьогодні суші у Львові стали такими популярними, що їх замовляють щодня і ласують із задоволенням. Однак вони не тільки в Україні займають пальму першості за, але й у всьому світі. А тому ми розповімо кілька цікавих фактів про цю улюблену страву.
 

Детальніше
31 Серпень

Суші і роли є найпопулярнішими стравами азіатської кухні. А тому не дивно, що доставка суші у Львові така популярна. Однак чи знаєте Ви про те, що існує безліч міфів щодо суші, в які багато хто вірить донині, та які насправді не є правдивими?
 

Детальніше
31 Серпень

Сьогодні суші вважаються найпопулярнішою стравою на планеті Земля, а тому не дивно, що безліч кухарів намагаються створити цікаві, незвичайні й часто навіть відразливі їх варіанти. Замовляючи смачні суші у Львові, приділіть кілька хвилин і познайомтеся з незвичайними варіаціями цієї страви, які можна зустріти у всьому світі.
 

Детальніше