доставка до 29 хвилин цілодобово
Бонуси: 0
0

0
грн.

Безкоштовно з мобільних номерів України

Бонуси: 0 грн.

Кошик пустий

... додайте до нього смачну їжу

Доставка місо-супів у Львові

Місо-суп з лососем
Місо-суп з лососем

Водорості Вакаме, Місо бульйон, Лосось свіжий, Рисова лапша

300 грам

99.00 грн.

Місо-суп з вугрем
Місо-суп з вугрем

Водорості Вакаме, Кунжут білий, Вугор, Місо бульйон, Рисова лапша

300 грам

118.00 грн.

Місо-суп з креветкою
Місо-суп з креветкою

Водорості Вакаме, Місо бульйон, Креветка тигрова, Чілі, Крем-сир, Рисова лапша

320 грам

139.00 грн.

Доставка місо-супів у Львові

Коли хочеться смачно попоїсти – не обов'язково відразу ж бігти до плити й починали варити улюблений борщ. Бо часом так хочеться різноманітності, спробувати щось унікальне, зануритися в новий, смачний світ іншої культури і дізнатися, чим харчуються на далекому Сході. Адже саме там і придумали неймовірно поживний, смачний і корисний місо-суп, який ми в Sushi Go готуємо з великим задоволенням для кожного клієнта.

Місо-супи у Львові: смачні страви за доступною ціною

А ви знали, що світові вчені зійшлися на думці, що саме місо-суп є причиною довголіття і процвітання японської нації? І не дивно, адже в своєму складі він містить рисову локшину, що неймовірно корисні для всього організму.

А щоб бути такими ж здоровими, як жителі з далекої Азії, ми рекомендуємо спробувати наше супове меню, розроблене вмілими кухарями, які нітрохи не поступаються японським. Так, у нас можна відшукати кілька видів класичного супу, який відрізняється своїми інгредієнтами, що надають йому неймовірної пікантності.

Для поціновувачів смаків і вишуканості морепродуктів ми пропонуємо місо-суп з креветками або ж місо-суп з лососем, що так і просяться до рота, викликаючи бажання доїсти суп до останньої ложки. А для поціновувачів нових, неймовірних смаків, ми пропонуємо інноваційне рішення – місо-суп з вугрем, посипаний хрустким, кунжутним насінням.

Замовити місо-супи з безкоштовною доставкою у Львові до 29 хвилин

Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки найсмачніші, а й найкорисніші страви. Крім того, такою порцією можна з легкістю наїстися і не відчувати голоду, що вкрай корисно для любителів добре і щільно поїсти.

А спробувати неймовірні супи з Азії можна не тільки з доставкою, але і в мережі наших суші-барів!

Інгредієнти:
Додаткові: 0/2
Базові: 0/2
Соуси та спеції: 0/2
Сири: 0/2
Море продукти: 0/2
Овочі: 0/1
Риба: 0/2
Мясо: 0/1