Доставка суші-сетів у Львові

-76 грн
Кілограм
1025г
Кілограм
628 грн552 грн
Філадельфія з тунцем 1/2, Філадельфія 1/2, Сирний темпура, Green рол з тунцем, Рол запечений з лососем (не належить до категорії теплих)
Сет Хіт
720г
Сет Хіт
332 грн
Філадельфія, Сирний темпура, Рол Чікен-кранч
Тік-ток сет
720г
Тік-ток сет
491 грн
Філадельфія, Сирний темпура, Рол Чікен-кранч, Green рол з тунцем  
Лайт сет
755г
Лайт сет
449 грн
Філадельфія, Каліфорнія з крабом, Green рол з тунцем
Сет вечірній
1020г
Сет вечірній
595 грн
Філадельфія, Вершковий з куркою, Green рол з тунцем, Рол з лососем і фетою
Сет для двох
770г
Сет для двох
402 грн
Філадельфія, Вегетаріанський Дракон, Вершковий з тунцем
GO сет
1035г
GO сет
449 грн
Філадельфія, Green рол з тунцем, Рол Чікен-кранч, Сирний Запечений з мигдалем (не належить до категорії теплих)
Топ сет
775г
Топ сет
429 грн
Філадельфія з креветкою, Вершковий з куркою, Green рол з тунцем    
Сет 3+1
985г
Сет 3+1
596 грн
Філадельфія з креветкою, Філадельфія, Філадельфія з тунцем, Рол Чіз-лосось
Сет Філадельфія De Luxe
760г
Сет Філадельфія De Luxe
495 грн
1/2 Філадельфія, 1/2 Філадельфія з тунцем, 1/2 Філадельфія з масляною рибою, 1/2 Філадельфія з копченим лососем, 1/2 Філадельфія з креветкою, 1/2 Унагі-Філадельфія
Сет Щастя
765г
Сет Щастя
368 грн
Сирний темпура, Вершковий з куркою, Рол лосось-вакаме
Сет Філа фіш
945г
Сет Філа фіш
625 грн
Філадельфія, Сирний з масляною рибою, Рол з лососем і фетою, Філадельфія з креветкою
Сет Компанія
2010г
Сет Компанія
1140 грн
Рол з лососем і фетою, Сирний, Ніжний з крабом, Вершковий з куркою, Філадельфія, Green рол з тунцем, Філадельфія з креветкою, Філадельфія з тунцем
Корпоративний сет
2215г
Корпоративний сет
1305 грн
Філадельфія, Каліфорнія з крабом, Рол лосось-вакаме, Green рол з тунцем, Футомакі з креветкою, Рол Чікен-кранч, Філадельфія з креветкою, Рол з лососем і фетою, Філадельфія з тунцем
Сет Сирний
750г
Сет Сирний
334 грн
Сирний темпура,  Сирний з лососем, Рол Запечений Сирний (не належить до категорії теплих)

Доставка суші сетів у Львові Sushi Go

Суші-сет – це справжня знахідка для тих, хто любить їсти багато, добре і, звичайно ж, неймовірно смачно. Крім того, цілий сет улюблених ролів, а також нові комбінації, які ми завжди додаємо для різноманітності – це прекрасний вибір на випадок вечірки, офісного застілля і, звичайно ж, свята в домашній обстановці.

Суші-сети для всієї компанії

Не тільки в нашій доставці, але і в суші-барі у Львові ми пропонуємо на вибір безліч цікавих варіантів. Так, у нас з легкістю можна відшукати сети на двох, які допоможуть організувати побачення з другою половинкою, занурившись в незвичайну і оригінальну японську кухню. Серед таких варто відзначити сет Сирний і Філа-фіш, що здивує смаками тунця, м’якого і ніжного вугра та сирною різноманітністю.

Збираєтеся відвідати нас з компанією? Тоді гарним варіантом стануть сети на 3-4 персони, де кожен зможе не тільки смачно попоїсти, а й спробувати найбільш ласі шматочки з кращих ролів, представлених в нашому меню. Наші досвідчені кухарі здивують вас смаками класичної Філадельфії у всіх її можливих проявах і доповненнях, Вечірнім сетом, де поєднуються незвичайні смаки риби, шматочки манго і оригінальні, вражаючі кольори в оформленні.

А для тих, хто хоче все і відразу, ми підготували кращий і найбільший сет в нашому барі – Паті-сет, де представлений як найніжніший та смачний сир, так і роли з вугром і тунцем, хосомакі з чарівним крем-сиром і, звичайно ж, класична Філадельфія з пальчики-яким-оближеш свіжим авокадо.

Замовити суші сет з доставкою у Львові до 29 хвилин

Зголодніли як слід і жадаєте нових вражень? Тоді замовляйте у нас з доставкою будь-який вподобаний сет, адже ми гарантуємо, що він не тільки здивує своєю свіжістю, оформленням від наших досвідчених суші-майстрів, але ще й вагою, щоб пригостити кожного, хто поруч з вами!

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Sushi-Go